Moja misja

Igła, jest jak pędzel w rękach zdolnego artysty

Drogi pacjencie,

 

Nazywam się Paulina Grilz, jestem specjalistą Akupunktury i Medycyny Chińskiej z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Moja pasja do wschodniej medycyny rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy po raz pierwszy doświadczyłam cudownego działania akupunktury na własnym ciele. To doświadczenie zmieniło moje podejście do zdrowia na zawsze.

 

Medycyna chińska i medycyna akademicka, choć różnią się w wielu aspektach, mogą współpracować w wielu obszarach w celu zapewnienia bardziej holistycznego i skutecznego podejścia w leczeniu chorób. Ta współpraca wymaga otwartości, szacunku i zrozumienia dla obu tradycji. Integracja obu systemów może prowadzić do lepszej opieki nad pacjentem, wykorzystując mocne strony każdej z metod. Dlatego postanowiłam kontynuować studia na kierunku lekarskim.  Zanim podjęłam decyzję o zostaniu lekarzem, zdobyłam tytuł magistra pielęgniarstwa. Następnie uzyskałam dyplom w Polskim Towarzystwie Akupunktury w Warszawie w zakresie leczenia i diagnostyki chorób według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej. Ukończyłam liczne szkolenia uzupełniające m.in Akupunktura równoważąca dr Tana, Balance method -szkolenie z zakresu leczenia bólu,  Akupunktura w dermatologii i kosmetologii u dr Radhy Thambirajah oraz Neoclassical Foundation Course (USA). Jestem również członkiem SIDA- Włoskiego Stowarzyszenia Akupunktury.

 

W moim gabinecie leczę nie tylko choroby i dolegliwości cielesne, ale również problemy emocjonalne i psychiczne.
We współpracy z pacjentem jesteśmy w stanie przywrócić naturalną równowagę organizmowi, a w efekcie poprawę stanu zdrowia lub całkowite wyleczenie choroby.

 

Serdecznie zapraszam dzieci, dorosłych i osoby starsze do skorzystania z leczniczych zabiegów medycyny chińskiej.

Jak pracuję

Przebieg wizyty

icon-img-1
Wywiad i analiza stanu pacjenta

Dokładny wywiad pozwala na ustalenie stanu zdrowia pacjenta oraz postawienie prawidłowej diagnozy.

Badanie pulsu i języka

Niezbędne narzędzie do ustalenia planu leczenia

icon-img-3
Zabieg akupunktury z wykorzystaniem różnych technik terapeutycznych

icon-img-4
Czas na relaks

Zabieg trwa od 20-40 min, w tym czasie pacjent odpoczywa i relaksuje się

Open chat
1
Szybki kontakt przez Whatsapp
Scan the code
Dzień dobry 👋
Tutaj mogę odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić informacji lub umówić Cię na wizytę.