Moja misja

Igła, jest jak pędzel w rękach zdolnego artysty

Paulina Grilz
Specjalista Akupunktury i Medycyny Chińskiej

Akupunktura jest jedną z najstarszych i skutecznych metod leczenia, potwierdzoną badaniami naukowymi na całym świecie. Stanowi ważny element terapeutyczny, gdzie pacjent i jego dolegliwości są rozpatrywane w ujęciu holistycznym, w zgodzie z naturą oraz wedle ściśle określonych zasad. W gabinecie leczę nie tylko choroby i dolegliwości cielesne, ale również problemy emocjonalne i psychiczne. We współpracy z pacjentem jesteśmy w stanie przywrócić naturalną równowagę organizmowi, a w efekcie poprawę stanu zdrowia lub całkowite wyleczenie choroby.

W mojej praktyce najważniejsze jest dobro pacjenta. Po ukończeniu studiów medycznych, uzyskałam dyplom leczenia akupunkturą w Polskim Towarzystwie Akupunktury w Warszawie. Współpracuję z lekarzami na całym świecie. Uczestniczę w szkoleniach i kongresach międzynarodowych, aby ciągle poszerzać swoją wiedzę i skutecznie pomagać swoim pacjentom.

Czuję ogromną wdzięczność i dużą  satysfakcję z tego, że mogę się przyczynić do poprawy jakości życia innych ludzi. Dziękuję wszystkim tym, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i konsekwentnie realizowali plan leczenia. Jest mi niezmiernie miło obserwować pozytywne zmiany zachodzące w procesie terapeutycznym i uczestniczyć w procesie zdrowienia swoich pacjentów. Serdecznie zapraszam dzieci, dorosłych i osoby starsze do skorzystania z leczniczych zabiegów medycyny chińskiej.

Jak pracuję

Przebieg wizyty

icon-img-1
Wywiad i analiza stanu pacjenta

Dokładny wywiad pozwala na ustalenie stanu zdrowia pacjenta oraz postawienie prawidłowej diagnozy.

Badanie pulsu i języka

Niezbędne narzędzie do ustalenia planu leczenia

icon-img-3
Zabieg akupunktury z wykorzystaniem różnych technik terapeutycznych

icon-img-4
Czas na relaks

Zabieg trwa od 20-40 min, w tym czasie pacjent odpoczywa i relaksuje się